VRF Klima Sistemleri Satış ve Servis Merkezi

Sigma VRF Klima

sigma vrf klima

Sigma VRF Klima – En İyi Fiyat Garantisi Keşif Satış Servis

VRF teknolojisinin en iyi temsilcilerinden olan Sigma VRF klimalar, mekanlarınızda aradığınız konforu yaratıyor. Birden çok iç ünitenin birbirinden bağımsız olarak kontrol edilebildiği yüksek konfor ve maksimum verim sağlayan VRF klima sistemleri, Sigma güvencesiyle klima sektöründe en güvenilir markalardan biri olarak yer alıyor.Geniş ve katlı binaların iklimlendirme çözümü olan Sigma VRF klima sistemleri; merkezi panel tarafından kontrol edilebilmesi ve her bir ünitenin ayrı ayrı programlanabilmesi sayesinde ideal iklimlendirme çözümü olarak dikkat çekiyor.

Sigma VRF klima projeleri için profesyonel satış ekibimiz kişi ve kurumlara destek oluyor. En yeni Sigma VRF klima modelleri satışı sonrasında da bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar desteği sağlıyor.

Sigma VRF Klimanın Üstün Özellikleri

Sigma VRF klima sistemleri, yüksek enerji tasarruflu çalışma prensipleri, maksimum performansları ve kurumsal iklimlendirmede düşük maliyetli kullanım sağlamaktadır. Kullanım kolaylıklarıyla birlikte tek merkezden yönetilen Sigma VRF klimaların özellikleri:
 • Yüksek Enerji Tasarrufu
 • Ultra Kompakt Tasarım
 • Maksimum Performans Değerleri
 • Güvenilir Sistem
sigma vrf klima

Keşif

Aynı gün keşif hizmeti ve proje çizimi.

Satış

En iyi fiyat garantisi istenen gün teslim.

Servis

Satış sonrası montaj, bakım, onarım desteği.

Sigma VRF Klima Kullanım Avantajları

Sigma VRF klima modelleri, maksimum verimleri, akıllı sıcaklık kontrolü, kullanıcı dostu performansı ile bireysel ve kurumsal iklimlendirme çözümleri için uygundur. Sigma VRF klima avantajları:

 • Düşük işletme maliyeti vardır.
 • Homojen ısı dağılımı yapar.
 • Düşük ses seviyesi ile çalışır.
 • Yüksek güvenilirlik sağlar.
 • Yüksek tasarım esnekliğine sahiptir.
 • Kişi sayısına göre ısıtma ve soğutma kontrolü sağlar.
 • Montaj kolaylığı sağlar.
 • Enerji tasarrufludur.

Sigma VRF Klima Uygulama Alanları

Geniş ve katlı binaların iklimlendirme çözümü olan Sigma VRF klima modelleri, ev ve iş yeri ekonomisine dost çözümleri sayesinde sektörün en önemli markalarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Sigma VRF klimalar en çok:

Sigma VRF Klima Çözümlerinde En Çok Merak Edilenler

Sigma VRF klima fiyatları proje bazlı nasıl hesaplanır?

Sigma VRF klima fiyatları proje bazlı belirlenirken işletmenizin ihtiyaçları, projenizin kapsamı, mekanın büyüklüğü, mekandaki kişi sayısı, yaşadığınız bölgenin iklim koşulları, mekandaki ısı kaynakları ve kayıpları, aydınlatma kaynakları ve mekandaki pencereler göz önüne alınarak VRF klimanın kapasitesi hesaplanır. Kapasite hesaplandıktan sonra kullanılacak olan iç (duvar, salon, kaset, tavan, kanallı, yer tipi) ve dış VRF klima modelleri belirlenir. Belirlenen modellere göre Sigma VRF klima fiyatları projeniz kapsamında bütçelendirilir.

Projem var, Sigma VRF klima almak istiyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim?

Projeniz için Sigma VRF klima almak istiyorsanız satış merkezimizi arayabilirsiniz. Sigma klima keşif uzmanlarımız adresinize gelerek mekanınızda yapacakları keşif sonrasında ihtiyaçlarınıza en uygun Sigma VRF klima modeli ve bütçesini belirleyerek sizlere teslim etmektedir. Satış onaylandıktan sonra dilediğiniz gün ve saatte VRF montaj işlemleriniz tamamlanmaktadır.

Sigma VRF klima projeleri için ödeme koşulları nelerdir?

Proje kapsamında Sigma VRF klima fiyatlarını; nakit, banka havalesi, kredi kartına taksit (9 aya kadar) ve çek yoluyla ödeyebilirsiniz.

Sigma VRF klima satın aldıktan sonra montaj planlaması nasıl yapılır?

Sigma VRF klima satın aldıktan sonra size en uygun gün ve saat planlanarak Sigma VRF klima montaj işlemleri başlatılır. Projenin büyüklüğüne göre gün/hafta/ay şeklinde teslimi tamamlanır.

Sigma VRF klima satışı sonrasında tamir bakım onarım desteği veriyor musunuz?

Sigma VRF klimanızı kullanırken de ihtiyacınız olan tüm tamir ve bakım ihtiyaçlarınızda teknik ekiplerimizden hizmet alarak klimayı kullandığınız süre boyunca güler yüzlü servis anlayışımızdan her zaman yararlanabilirsiniz.