VRF Klima Sistemleri Satış ve Servis Merkezi

Kırklareli Büyükşehir Belediyesi VRF Klima Çözümleri

Kırklareli Büyükşehir Belediyesi VRF Klima Çözümleri

Kırklareli Belediyesi, VRF klima uygulamalarında bizi tercih etti…

Türkiye’nin ödüllü satış ve servis merkezlerinden biri olan VRF Klima olarak Kırklareli Belediyesi’ne ait çeşitli binaların iklimlendirme sistemini oluşturduk. VRF Klima satış ve servis ekiplerimiz Kırklareli Büyükşehir Belediyesi’ne özel projelendirme yaparak en iyi klima markalarını belediyenin kurumsal binalarıyla buluşturduk.

Müşteri: İBB
Kategori: VRF Klima
Tarih:
Durum: Tamamlandı

VRF Klima sistemleri için proje hazırladığımız Kırklareli Büyükşehir Belediyesi’nin kullanmış olduğu binalarda sağlıklı ve tasarruflu iklimlendirmeyi sağlamak için ilk olarak keşif ekiplerimizle birlikte kapasite hesabı yaptık. Mekanlarda çalışan kişi sayısına, bölgenin iklim şartlarına ve mekan büyüklüğüne göre gerekli olan klima modellerini belirledik. Ardından klimaların montajını yaptık ve deneme çalıştırmaları yaptık. VRF klima satış ve servis merkezi olarak Kırklareli Büyükşehir Belediyesi için başarılı bir klima projesini tamamlamış olduk.

Kırklareli Büyükşehir Belediyesi

Kırklareli Büyükşehir Belediyesi, Kırklareli sınırlarının belediye işlerini yürüten kamu kuruluşudur. Kırklareli ilçelerinin yetki alanına sahip, yatırımları ve projeleri ile Türkiye’nin en iyi belediyelerinden biri olan Kırklareli Belediyesi, şehrimizi daha güzel hale getirecek çalışmalara imza atmaktadır.

VRF Klima Satış ve Servis Merkezi

Bireysel ve kurumsal iklimlendirme çözümleri sunmak için kurulmuş olan VRF Klima firmamız, deneyimli teknisyen ekip, geniş araç filosu ve Türkiye genelinde satış ve servis merkezleriyle kaliteli ısıtma ve soğutma desteği sağlamaktadır. Yüksek müşteri memnuniyeti ile hizmet veren markamızın kalitesini korumak amacımızdır.